• +90 262 751 3164
  • +90 262 751 0897
  • info@endaluminyum.com

KALİTE

END Alüminyum bünyesinde bulunan her proses ayrı bir fabrika olarak varsayılıp müşteri memnuniyetinin her aşamada korunması hedeflenir. Müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla kendisini sürekli yenileme politikasını benimsemiştir.

Firmamız “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışını benimsemiştir ve kaliteyi yakalamanın bir tesadüf değil; aksine gerçekleştirme arzusu, samimi gayret ve akılcı uygulamanın birleşimi olduğuna inanmaktadır.

Kalite Politikamız; müşterilerimize, uluslararası kalite standartlarını yüksek verimlilik, rekabetçi fiyatlar ile zamanında sunmak. Çalışanlarımızın kalite bilincini yükseltmek. Sürekli iyileştirmeyi hedef almış olan yönetim anlayışı, israfın azaltılması ve yalın üretim yöntemlerini hayata geçirmeyi toplam kalite anlayışının asli unsuru kabul etmektedir.

Firmamız genelinde süreç odaklılık sağlanmış olup üretilen tüm ürünlerimiz müşteri istekleri doğrultusunda, özen çerçevesi içinde uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu amaç doğrultusunda END Alüminyum dünya çapında kabul görmüş kalite standardı olan ISO 9001:2015 kalite sistem standardını rehber olarak kabul etmiştir.

SERTİFİKALARIMIZ

ALUMINIUM BILLET CASTING

RoHS VERIFIED

AD 2000-Merkblatt W0

TS EN 486

ISO 9001:2015